Послуги психолога, психологічні консультації онлайн

Номер оголошення 678410

Опис

Приватний висококваліфікований психолог запрошує населення до онлайн-консультацій. Відомо, що половина вирішення проблеми – визнати її наявність та зважитися на зміни. Зустріч із психологом — це вже зміна.

Іноді нам важко попросити про допомогу, нам заважають почуття сорому, страхи та переживання. І в такі моменти на допомогу може прийти психотерапія. Це особливий спосіб лікування душі без ліків. Я пропоную вам під час консультації навчитися прислухатися до себе та оточуючих, навчитися будувати взаємини з близькими та оточуючими, визначати свої психологічні межі, покращити якість життя.

Допоможу використати ваші особисті якості для досягнення ефективності своїх дій у житті, створення позитивного мислення, усвідомлення своїх настанов-переконань, вироблення відповідальності за результати своїх дій. Допомагаю людям у вирішенні спірних, конфліктних ситуацій; пораджу, як краще впоратися з проблемами при стресових та депресивних розладах.

Безкоштовно проводжу консультації для людей, які опинилися у складних життєвих обставинах, підтримаю їх морально та психологічно. У роботі дотримуюсь етичних норм.

+380686829924

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Aviso-Online: безпечні угоди України приватних осіб і організацій в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Aviso-Online: безпечні угоди України приватних осіб і організацій