Курси перукаря - практика на моделях

Номер оголошення 588053

Опис

Навчаємо професії перукар. Термін навчання - 1.5 місяця. Перші два заняття - теорія, всі наступні практичні заняття з використанням моделей. Учні відпрацьовують навики виконання чоловічих, жіночих і дитячих стрижок, виконують завдання по колористиці. Все випускниці по результату навчання отримують практичні навички виконання сучасних і класичних стрижок.
Курс підійде для тих, хто вирішив змінити професію і надалі працювати в салонах краси в якості перукаря. Корисний буде для тих, хто любить доглядати за волоссям в вузькому колі домашніх і знайомих. Навчання також підходить і для тих, кому необхідно отримати більше практичних годин для відпрацювання навичок володіння ножицями, брашами, машинками і іншим професійним перукарським інструментом.
Після навчання випускники можуть замовити документ, що підтверджує проходження професійних перукарських курсів. Документ виконаний з одного боку на англійській мові - Certificate, а з іншого на українському - Свiдоцтво. Документ служить підтвердженням того, що випускник пройшов навчання за курсом "Перукар-універсал" і може претендувати на посаду перукаря.
Власники салонів краси, приватних перукарень та інші роботодавці, знаючи про перукарень курсах від УЦ "Промінь" з 2006року, регулярно висилають свої вакансії для наших випускниць.
Навчання проводиться на базі салону краси. Викладач - діючий перукар зі стажем роботи понад 10 років.
Програма курсу тут:
https://krasota-promin.blogspot.com/
Щоб отримати більш детальну консультацію про курсах для початківців перукарів зв'яжіться з нами за вказаними телефонами.
Додаткова інформація на сайті krasota-promin.blogspot.com

Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Aviso-Online: безпечні угоди України приватних осіб і організацій в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Aviso-Online: безпечні угоди України приватних осіб і організацій