Магічні послуги, передбачення, привороти, обряди

Номер оголошення 578947

Опис

Спадкова ясновидиця і ворожка допоможе Вам зазирнути у своє майбутнє і майбутнє Ваших близьких, дізнатися про майбутню зустріч зі своєю другою половинкою, часу появи довгоочікуваного малюка. Допоможу вийти з «чорної смуги» невдач і неблагополуччя, залучити любов, достаток і достаток в свою долю.
Допомагаю налагодити відносини між дітьми і батьками, невістками та свекрухами і іншими родичами, ставлю потужний захист на дітей і близьких. Без праці знімаю порчу, повертаю коханого чи кохану. Проводжу обряд на заміжжя, фінансове благополуччя, збагачення, кар'єрний ріст.
Для Вашої зручності проводжу зустріч особисто або в онлайн-форматі. Працюю тільки зі світлими силами, більше 30 років допомагаю людям у вирішенні їх життєвих проблем. Чи не приховую правду і не обіцяю того, чого не можна змінити.
Любовна магія і приворот. Зніму вінець безшлюбності, вдовине прокляття, сотворю дуже сильний обряд на щасливе заміжжя, проведу обряд на порятунок від самотності, на наступ довгоочікуваної вагітності.
Якщо у Вас залишилися питання і Ви хочете звернутися до мене за тією чи іншою допомогою, то телефонуйте за вказаним номером телефону, і ми домовимося про зустріч.
+79263604149
Додаткова інформація на сайті gadaniemag.com

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Aviso-Online: безпечні угоди Сімферополю та Автономної Республіки Крим приватних осіб і організацій в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Aviso-Online: безпечні угоди Сімферополю та Автономної Республіки Крим приватних осіб і організацій