Надувний Аквапарк Гірка + замок
Надувний Аквапарк Гірка + замок
Надувний Аквапарк Гірка + замок
Надувний Аквапарк Гірка + замок
Надувний Аквапарк Гірка + замок
Надувний Аквапарк Гірка + замок
Надувний Аквапарк Гірка + замок
Надувний Аквапарк Гірка + замок
Надувний Аквапарк Гірка + замок
Надувний Аквапарк Гірка + замок

Номер оголошення 510295

Опис

Надувний Аквапарк Гірка + замок

Стаття 632914

Водний ігровий центр 302 х 399 х 244 см завжди привертає інтерес у малюків у віці від 3 року до 14 років.

Яскравий, приємний на дотик, функціональний друг всіх дітей дарує масу емоцій.

Ви можете встановити такий батут і на вулиці у дворі на газоні.

З обережністю варто ставитися до цього ігрового центру з гострими предметами. Як і у взутті - не рекомендується грати.

В комплекті:

- сумка для перенесення та зберігання;

- насос з вилкою;

- ремонтний комплект;

- шланг;

- п'ять кріплень для установки ігрового комплексу;

- чотири кріплення для насоса;

- надувний баскетбольний м'яч.

Упакований в картонну подарункову коробку.

Ця дивовижна дитячий майданчик розмірами 302 х 399 х 244 см виготовлена ​​з матеріалу стійкі до проколів і пошкоджень. Надувний батут-замок АКВАПАРК подарує масу незабутніх відчуттів дітям. Кожному сподобається дертися по скалолазной стінці, піднімаючись на гору. Спускатися з гірки теж дуже весело і комфортно, так як зверху прикріплені два водомети, вода з яких зрошує всю поверхню для більш плавного та змінного спуску. Важливо також відзначити, що модель включає в себе ще баскетбольне кільце і м'ячик для гри. На батуті можуть одночасно грати троє дітей, кожен з яких знайде для себе захоплення за інтересом. Безумовною перевагою даної моделі є особливості матеріалу і комплектації. Виробник подбав про міцність і стійкість до пошкоджень поверхні батута, а також забезпечив його потужним вентилятором для безперервної подачі повітря. Також, на дні батута АКВАПАРК присутні спеціальні елементи, які дозволяють додатково його прикріпити. Таким чином, можна гарантувати абсолютну безпеку дітей під час гри. Тепер батьки зможуть не менше приємно провести час на природі, адже їхні діти перебувають у цілковитій безпеці! Вікова група Від 3 років Маса: 25 kg Розмір упаковки: 40 х 70 х 40 Габарити: 302 х 399 х 244 Надувні ігрові батути і гірки, специфікації: - Вимагають постійної роботи вентилятора під час гри, - Максимальна кількість дітей: 3 - Максимальне навантаження : 160 кг - Матеріали стійкі до проколів і пошкодження, - Не рекомендований для використання в приміщенні. які дозволяють додатково його прикріпити. Таким чином, можна гарантувати абсолютну безпеку дітей під час гри. Тепер батьки зможуть не менше приємно провести час на природі, адже їхні діти перебувають у цілковитій безпеці! Вікова група Від 3 років Маса: 25 kg Розмір упаковки: 40 х 70 х 40 Габарити: 302 х 399 х 244 Надувні ігрові батути і гірки, специфікації: - Вимагають постійної роботи вентилятора під час гри, - Максимальна кількість дітей: 3 - Максимальне навантаження : 160 кг - Матеріали стійкі до проколів і пошкодження, - Не рекомендований для використання в приміщенні. які дозволяють додатково його прикріпити. Таким чином, можна гарантувати абсолютну безпеку дітей під час гри. Тепер батьки зможуть не менше приємно провести час на природі, адже їхні діти перебувають у цілковитій безпеці! Вікова група Від 3 років Маса: 25 kg Розмір упаковки: 40 х 70 х 40 Габарити: 302 х 399 х 244 Надувні ігрові батути і гірки, специфікації: - Вимагають постійної роботи вентилятора під час гри, - Максимальна кількість дітей: 3 - Максимальне навантаження : 160 кг - Матеріали стійкі до проколів і пошкодження, - Не рекомендований для використання в приміщенні.

Продукція, пропонована Вам, має хорошу репутацію і експлуатаційні характеристики. Однак необережне поводження з нею може привести до псування.

Нагадаємо, що надувні іграшки, матраци, круги, ігрові центри не підлягають поверненню та обміну, відповідно до переліку із Закону про захист прав споживачів.

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Aviso-Online: безпечні угоди Києва та Київської області приватних осіб і організацій в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Aviso-Online: безпечні угоди Києва та Київської області приватних осіб і організацій